Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

Predajné siete postupne obnovujeme, kde zastarané klasické novinové stánky, vymieňame za moderné hliníkové predajné stánky s otváracími krídlami na vystavenie časopisov

V obchodných centrách a obchodných prevádzkach modernizujeme a vytvárame špecializované značkové trafiky kde ponúkame zákazníkom rozšírený sortiment periodickej tlače a doplnkové tovaru a služieb.

Aby sme zabezpečili optimálne skladové zásoby na maloobchodných predajniach, využívame systém Planning Wizard.

Okrem kompletného sortimentu cigariet, cigár a iných tabakových a fajčiarskych potrieb, v našej ponuke nájdete množstvo doplnkového sortimentu a služby aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Maloobchodná sieť prevádzok

Ponúkané služby

PRESS CAFE

Vychutnajte si príjemné prostredie v kaviarniach PRESS CAFE a vyskúšajte tak jedinečné spojenie kvalitnej kávy alebo chutného čaju na mieste kde nájdete najväčší výber novín a časopisov.

Špecializované predajne cigár

V špecializovaných predajniach nájdete rôzne značky vlhkých aj suchých cigár z Kuby, Dominikánskej republiky, Hondurasu, Guatemaly a z iných kútov sveta. Cigary, ktoré vyžadujú špeciálne uskladnenie v ideálnom vlhkom a tepelne vyhovujúcom prostredí sú uskladnené v humidoroch. V humidoroch sa dodržujú ideálne podmienky pre skladovanie cigár, ktoré sú teplota 18 - 21°C a vlhkosť 70 – 72%. Pestrá ponuk cigár je doplnená o výborné kubánske rumy rôznych značiek.

M-BOX

V našich predajných miestach TABAK-PRESS nájdete reklamný priestor pre Vašu reklamu. Ide o dynamickú prezentáciu reklamných spotov, ktoré stimulujú nákup zákazníkov. 30 sekundová digitálna reklama sa denne zobrazí na 40 palcových Full HD obrazovkách až 220 krát za deň na jednom predajnom mieste. Čo predstavuje pri počte 200 predajní až 44 000 krát za jeden deň v celej sieti a minimálne 1 200 000 krát za mesiac. Novinkou sú mini 10 palcové LCD obrazovky tzv. Lilliput ktoré sú umiestnené priamo v kasovej zóne. Viac info nájdete na www.mbox.media/

Ticketmedia

Na našich predajných miestach si môžete zakúpiť vstupenky na rôzne kultúrno-spoločenské a športové podujatia. Viac info o aktuálnej ponuke nájdete na www.ticketmedia.sk/

Paysafe card

V našich predajných miestach si môzete zakúpiť Paysafe card v rôznych hodnotách. Viac info najdete na www.paysafecard.com/sk

DEPO

Prostredníctvom služby DEPO zabezpečujeme príjem zásielok na dobierku a komfortné prevzatie v jednom z našich 170 výdajných bodoch po celom Slovensku. Vaša zásielka tu bude čakať až 7 pracovných dní, takže si ju môžete vyzdvihnúť v čase ktorý Vám vyhovuje a zbavíte sa problémov s čakaním na kuriéra. Viac info nájdete na www.depo.sk

Služby Slovenskej pošty

V súčasnosti ponúkame služby Slovenskej pošty prostredníctvom pilotného projektu v prevádzke Kauflaundu v Malackách.

Lotériové činnosti

V našej maloobchodnej sieti môžete vyskúšať šťastie prostredníctvom niektorej z lotériových hier od spoločnosti TIPOS alebo širokej škály emisií stieracích žrebov od spoločnosti TIPOS a NIKÉ. Zároveň máte možnosť overenia tiketov, vyplatenia výhier z lotériových hier a stieracích žrebov ako aj registráciu bločkov do Národnej bločkovej lotérie.

Dobíjanie dobíjacích kupónov

V našej ponuke nájdete aktuálne druhy dobíjacích kupónov z portfólia mobilných operátorov Orange Slovensko, a.s., Slovak Telekom, a. s, O2 Slovakia, s.r.o.

Cestovné lístky

V rámci Bratislavského kraja sme výhradným distribútorom cestovných lístkov pre Dopravný podnik Bratislava a.s. Lístky si môžete zakúpiť v našich maloobchodných predajniach a stánkoch v Bratislavskom kraji.