Aktuality

22
Máj
2023
Zlučovanie

Zlučovanie

K 1.5.2023 prebehlo zlúčenie našich partnerských spoločností Mediapress Lučenec a TOPPRES D.A., ktoré budú ďalej vystupovať pod názvom TOPPRES D.A.. Takýto krok pre nás znamená predovšetkým optimalizáciu riadenia a zjednodušenie viacerých interných procesov, čo v konečnom dôsledku pozitívne ovplyvní aj procesy smerom von. Zlučovanie prebehlo počas sviatku a tým uľahčilo realizáciu priamo na predajných bodoch, ktoré boli v tomto čase zatvorené bez nutnosti obmedzenia poskytovania služieb našim zákazníkom.
12
Máj
2022

Sprav si konečne poriadnu Radosť!

Na vybraných predajných bodoch v našej maloobchodnej sieti TABAK PRESS si počas mesiacov máj – august môžete zakúpiť SIM kartu Radosť od O2 len za 1 euro a užívať si výhody tohto operátora.
Viac ...
1
Marec
2022
NOVINKA - Proteínové tyčinky Fit4you

NOVINKA - Proteínové tyčinky Fit4you

Od dnešného dňa si môžete na trafikách v našej maloobchodnej sieti TABAK PRESS zakúpiť novinku v našom sortimente, proteínové tyčinky Fit4you. V ponuke máme 3 obľúbené príchute, a to kokos, slaný karamel a vegan čierna ríbezľa. Okrem skvelej chuti sú tyčinky obohatené aj o kolagénové peptidy, a tak vďaka nim získate dostatok energie na celý deň. Proteínové tyčinky Fit4you si Vás jednoducho podmania!
3
Január
2022
Dobite si svoje konto FORTUNA kupónmi

Dobite si svoje konto FORTUNA kupónmi

V našej maloobchodnej sieti si môžete zakúpiť Fortuna kupóny, prostredníctvom ktorých si dobijete Vaše hráčske konto rýchlo a jednoducho, ako mávnutím čarovného prútika. Stačí si na ktorejkoľvek predajni TABAK PRESS zakúpiť kupón, prihlásiť sa do svojho hráčskeho účtu, v sekcii Dotácia konta vybrať spôsob „Fortuna kupón“ a zadať číslo kupónu. Ak preferujete dobíjanie hráčskeho konta bez použitia svojho bankového účtu alebo platobnej karty, kupóny Fortuna sú pre Vás tou správnou voľbou!