Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.

Rozumiem

O spoločnosti

 

Patríme medzi najvýznamnejšie obchodné spoločnosti na Slovensku. Sme najväčším distribútorom cigariet, tabakových výrobkov a doplnkového sortimentu určených na predaj prostredníctvom trafík a novinových stánkov na Slovensku.

Už viac ako 20 rokov Vám ponúkame tabakový, fajčiarsky a doplnkový sortiment. Od roku 2011 náš sortiment sme rozšírili o predaj kancelárskych potrieb a kníh. Na domácom trhu patríme medzi najvýznamnejšie spoločnosti distribuujúce cigarety, tabakové výrobky a doplnkový sortiment určený na ďalší predaj pre trafiky a novinové stánky.

Sme výhradným importérom a distribútorom mnohých svetových tabakových a cigaretových značiek a prostredníctvom 14 holdingových distribučných partnerov prevádzkujeme maloobchodnú sieť predajní trafík a novinových stánkov pod názvom TABAK PRESS.

Spolupracujeme s najvýznamnejšími obchodnými sieťami ako napr. Tesco Stores, Billa Slovakia, LIDL, Kaufland, COOP Jednota a ďalší.

Od roku 2009 sme úspešne prítomní aj na Českom trhu, kde v spolupráci s českou spoločnosťou PressMedia prevádzkujeme špecializované trafiky.

Rok 2017 pre nás znamenal zvýšenie podielu na Českom trhu vďaka fúzii s firmou Valmont, ktorá je so svojou sieťou trafík treťou najväčšou maloobchodnou predajňou tlače, tabakového sortimentu a alkoholu.